Dostęp do nagrań z Polskiego Festiwalu NVC Online 12.-14.04.2024

Festiwal NVCCo za cudowny weekend! Cieszymy się, że byliście z nami na Polskim Festiwalu NVC (Porozumienia Bez Przemocy) Online w dniach 12.-14. kwietnia 2024! Na tym wyjątkowym wydarzeniu można było spotkać certyfikowane trenerki (i to aż 8) oraz gości, którzy prowadzili interaktywne moduły warsztatowe. Było o wdzięczności, o empatii dla siebie, na luzie o seksie, o transformowaniu niesłużących nam przekonań, o wybaczaniu sobie i wiele innych. Nagrania festiwalowe są dostępne jeszcze przez 3 miesiące po zamknięciu festiwalu. Świętujemy cudowną społeczność festiwalową, inspirujący czas, przestrzeń na wspólne świętowanie i opłakiwanie. Do końca czerwca możesz jeszcze wykupić dostęp do nagrań festiwalowych, a obejrzeć je można do 14. lipca 2024, potem znikają. Po zalogowaniu się na platformę kliknij w interesujący Cię dzień warsztatowy i w tym miejscu znajdziesz nagranie.

Wykup dostęp do nagrań  i doświadcz, jak dzięki NVC możesz żyć bardziej, w większej wolności i radości. 

Podczas Polskiego Festiwalu NVC Online poruszyliśmy bardzo różnorodne tematy związane z Porozumieniem Bez Przemocy, na przykład: jak myślami kreuję życie, wprowadzenia do mediacji, będzie o prawie do wyrażania emocji, o prokrastynacji, o trudnościach w relacjach, o aspekcie duchowości NVC przez medytację w diadzie i wiele, wiele innych. Skorzystaj z dostępu do nagrań 20 warsztatów w cenie jednego dnia warsztatowego.

Wśród uczestników wylosowaliśmy nagrody konkursowe, zwycięzcy otrzymali informację mailem. 

Byłam wzruszona, głęboko połączona ze sobą i z innymi, doceniona. Dziękuję!
- Uczestniczka zagranicznej edycji festiwalu -
Ćwicz na warsztatach w małych podgrupach.
Ucz się od 8 certyfikowanych trenerek i gości dobrze znających NVC.
Ciesz się wszystkimi nagraniami i materiałami przez 3 miesiące.
Zainspiruj się różnorodnością tematów.
Połącz się empatycznie ze sobą, innymi i światem.

Certyfikowane trenerki i goście

Oto trenerki Polskiego Festiwalu NVC Online edycji wiosennej 2024. Wybierz cenę pasującą do Twojej sytuacji finansowej i kup dostęp do nagrań poniżej.

placeholderTrainers

Sponsorzy

Czarna Owca Czarna Owca
Mandala Beskidy Mandala Beskidy

Program

Tutaj możesz się zapoznać z programem tegorocznego festiwalu.

placeholderButtons
placeholderSchedule
Dziękuję wszystkim za fantastyczny weekend. Wspaniali nauczyciele i tacy cudowni ludzie! Weekend prawdziwego połączenia i eksploracji. Zabieram wiele nowych aspektów Porozumienia Bez Przemocy, nad którymi chcę się zastanowić i spróbować je zastosować w moim życiu. Wielka wdzięczność.
- Uczestnik zagranicznej edycji festiwalu -

Dostęp do nagrań

Kupując dostęp do nagrań, uzyskasz dostęp do nagrań wszystkich sesji (dostępnych przez 3 miesiące po zamknięciu festiwalu, czyli do 14. lipca 2024 - dłużej nie). Ustalając cenę kierujemy się ideą ekonomii daru - podczas festiwalu chcemy dzielić się NVC z jak największą ilością osób, równocześnie dbając o naszą stabilność finansową. Proponujemy Ci wybór ceny, która najlepiej pasuje do Twojej aktualnej sytuacji:

Cena wspierająca - cena dla osób, których sytuacja finansowa jest aktualnie obfita i które chcą wesprzeć możliwość udziału osób nie mających zbyt wielu zasobów finansowych 

Cena standardowa - regularna cena biletu festiwalowego; jeśli chcesz łatwości i nie chcesz się zbyt długo zastanawiać, którą cenę wybrać, wybierz tą

Cena zapraszająca - wybierz tą cenę, jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, lecz wewnętrzny głos Twojej aktualnej sytuacji finansowej podpowiada Ci, że najbezpieczniej będzie zdecydować się na tą cenę  

Cena zapraszająca
290 PLN
Cena standardowa
390 PLN
Cena wspierająca
490 PLN